Zapraszamy na wycieczkę!

Komisja Zakładowa MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach serdecznie zaprasza na wycieczkę do  Gdańska i Stegny Gdańskiej

Termin: 13 – 16.10.2022

 PROGRAM WYJAZDU SZKOLENIOWEGO

CZWARTEK 13.10.2022

Wyjazd (z parkingu przy Galerii Skałka  godz. 14.00) do Stegny Gdańskiej. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Krakus II. Obiadokolacja. Nocleg.

 PIĄTEK 14.10.2022

Śniadanie, Obiad w formie suchego prowiantu.

Wyjazd o godz. 09.00 do Gdańska. Zwiedzanie z przewodnikiem. Spacer po Starówce – Droga Królewska: Brama Wyżynna, Katownia z Wieżą Więzienną, Brama Złota z Dworem Bractwa św. Jerzego, ul Długa z Domem Uphagena, kamienica Ferberów, kamienica Frederów, Lwi Zamek, Ratusz Głównego Miasta, Długi Targ z Fontanną Neptuna,  Dworem Artusa, Sienią Gdańską, Złotą Kamieniczką, Zieloną Bramą (Pałac Królewski)
Ponadto: Kościół Mariacki i Kaplica Królewska, Żuraw Gdański, ul. Mariacka, Most Obrotowy. Następnie przejazd do Stegny Gdańskiej. Kolacja integracyjna przy muzyce.  Nocleg.

SOBOTA 15.10.2022

Śniadanie

Po śniadaniu spacer plażą lub przejazd autokarem i zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Stutthof w Sztutowie.

Czas wolny. Obiad. Szkolenie związkowe. Kolacja i ognisko z kiełbaskami lub kolacja                        w formie grilla. Nocleg.

NIEDZIELA 16.10.2022

Śniadanie

Po śniadaniu wyjazd do Starachowic ok. godz. 10.00. Obiad w trakcie powrotu. Powrót na miejsce ok. 18.00.

Przewidywany koszt od uczestnika (członka związku) wynosi 950zł z czego 700zł dofinansuje związek. Zapisy chętnych do wzięcia udziału w wycieczce przyjmowane są do dnia 23 września br. (termin ostateczny związany z rezerwacją biletów) w biurze KZ MOZ NSZZ „Solidarność” POiW ul. Na Szlakowisku 7b w godz. 9.00 – 14.30 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Zgłoszenia należy dokonać osobiście lub za pośrednictwem Przewodniczących Kół. Osoby zgłaszające się na wyjazd proszone są o podanie imienia                      i nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu kontaktowego oraz dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 150zł. Pozostałą kwotę należy uiścić do dnia 07 października 2022 r. W przypadku rezygnacji po 07 października br. zaliczka nie podlega zwrotowi. Dodatkowe informacje można uzyskać od kol. Sławek Czaja lub w biurze  KZ MOZ NSZZ „S” pod numerem                   tel. 41/274 77 68

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *